GTV Úchytka TREX CROSS L350/320 Biela matná UA-TREX-CROSS-320-10M
Kód: 33272-350
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku
Nábytková úchytka TREX CROSS L320 mm vyrobená z hliníka. Farba biela matná.
Detailné informácie
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Podrobný popis
GTV Nábytková úchytka TREX CROSS Biela matná C=320 mm, L=350 mm UA-TREX-CROSS-320-10M
Dodáva sa v troch univerzálnych farebných verziách: biela, čierna a svetlé brúsené zlato. Kolekcia v štandardnom formulári je k dispozícii v štyroch rozstupoch: 32 mm, 320 mm a 1200 mm.
Farba: Biela matná
Celková dĺžka 350 mm
Rozteč: 320 mm
Produktová karta TREX_CROSS
Dodatočné parametre
Kategória: Klasické úchytky
Farba: Biela
Rozteč: 320 mm