Milí zákazníci, Vitajte na našom novom eshope. Na stránke ešte stále pracujeme. Za Vaše podnety a nápady budeme vďační. Váš tím ReMaB

Alveus Formic 30 granitový drez 760 x 500 mm

Kód: 25038 BEIGE
od €226

Zvoľte variant

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Variant: biela
Momentálne nedostupné | 25038 WHITE
€226
Variant: Beige
Momentálne nedostupné | 25038 BEIGE
€226
Variant: Black
Momentálne nedostupné | 25038 BLACK
€226
Variant: Chocolate
Momentálne nedostupné | 25038 CHOC
€245
Variant: Pebble
Momentálne nedostupné | 25038 PEBBLE
€245
Variant: Steel
Momentálne nedostupné | 25038 STEEL
€245
Variant: Twilight
Momentálne nedostupné | 25038 TWILIGHT
€245
Variant: Beton
Momentálne nedostupné | 25038 BETON
€226

Podrobný popis

Alveus Formic 30

Atraktívny granitalový drez FORMIC 30 je kvalitný drez vyrábaný známou značkou ALVEUS. Drez je vyrábaný z vysokokvalitného a hygienického materiálu s ľahkou údržbou. Nečistoty sa na ňom nezadržiavajú, čo predurčuje drez pre perfektný, uhladený, metalický vzhľad a neprekonateľnú kvalitu vo viacerých farebných variantoch, s ktorým budete určite spokojný.

Drez je určený na aplikáciu na pracovnú dosku s veľkosťou skrinky 500 mm, ale taktiež aj pod pracovnú dosku s veľkosťou skrinky 800 mm.

Tento jednodrez vám okrem iného ponúka aj dostatočnú odkvapávaciu plochu pre váš riad. Je dodávaný spolu so sifónom s excentrickým otváranim pre ešte väčší komfort a odbočkou na umývačku riadu.

FORMIC 30 je vďaka svojím rozmerom 760 x 500 mm vhodný do každej domácnosti. Vanička drezu disponuje rozmermi 347 x 420 x 200 mm. Je dostupný vo viacerých príjemných farebných prevedeniach.

Zvýšená pevnosť materiálu a jeho správna údržba je zárukou veľmi dlhej životnosti drezu. Vďaka extra odolnému a farebne stálemu materiálu Granital a Granital Plus Vám teda zaručujeme najlepšiu kvalitu za najnižšiu cenu.

Granital

Drezy z kompozitného materiálu GRANITAL obsahujú 80 % žulových častíc, ktoré sú spojené vysokokvalitnými polymérovými živicami, aby dosiahli vysokú pevnosť a krátkodobú odolnosť voči teplotám až do 280 °C. Povrch drezov z materiálu GRANITAL má štruktúru kameňa, je príjemný na dotyk, je odolný proti nárazu, poškriabaniu a škrvrnám spôsobeným potravinami. Zvýšená pevnosť materiálu a jeho údržba v súlade s pokymni o používaní je zárukou veľmi dlhej životnosti týchto drezov. Farebná škála drezov z materiálu GRANITAL je svetlostála a tento materiál nie je citlivý ani na UV žiarenie.

Čistenie a údržba

Väčšina škvŕn a špiny môže byť odstránená pomocou jemných neobrusujúcich tekutých čistiacich prostriedkov alebo prípravkov na báze čpavku. Trvanlivejšie škvrny môžu byť odstránené bieliacimi prostriedkami (zriedenými na 50 % vodou), zatiaľ čo usadeniny vodného kameňa 9 % kyselinou octovou. Nepoužívať kyselinu sódnu ! Kompozitné materiály nevystavujte pôsobeniu agresívnych chemických prípravkov (odstraňovač laku, čistič rúry koncentrované kyseliny, luhy a podobne) môžu zničiť povrch drezu. Pokiaľ by došlo ku kontaktu, rýchlo opláchnite povrch vodou. Krájajte na krájacej doske a nie priamo na dreze, pretože by ste ho mohli nechtiac poškodiť.

Technické patrametre:

Materiál: granit
Rozmery drezu: 760 x 500 mm
Rozmery vaničky: 347 x 420 mm
Minimálna šírka skrinky: 50 cm
Hĺbka vaničky: 200 mm
Excentrické ovládanie: áno
Montáž drezu: na pracovnú dosku, pod pracovnú dosku
Tvar drezu: jednodrez s odkvapom
Orientácia drezu: univerzálny obojstranný drez
Hmotnosť: 17,50 kg

Obsah balenia

otočný sitkový excentrický 3 1/2 ventil s prepadom
úchytky
sifón s odbočkou na umývačku riadu
2 vyvŕtané otvory

Značka Alveus

Firma ALVEUS patrí k úspešným európskym dodávateľom kuchynských drezov a príslušenstva s viac ako 55-ročnou tradíciou. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, príslušenstva, či akciových setov drezov a batérií značky ALVEUS.
Kuchynské drezy ALVEUS sa vyrábajú v dvoch materiáloch – nerez a granital. Granitové drezy sú dostupné v niekoľkých farebných odtieňoch s možnosťou výberu kuchynskej batérie v rovnakej farbe. Produkty značky ALVEUS tak perfektne doladia každú modernú kuchyňu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Granitové drezy
Hĺbka vaničky: 200 mm
Hmotnosť: 17,50 kg
Materiál: Granit
Min. šírka skrinky: 50 cm
Rozmery drezu: 760 x 500 mm
Rozmery vaničky: 347 x 420 mm
Šírka drezu: 701 - 800 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: