Proteco vysokotlakový čistič 165 bar, 6.3L/min, 51.06-MV-2200
Kód: 27047
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku
Detailné informácie
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Podrobný popis
Vysokotlaká umývačka Proteco 2 000 W je určená na umývanie ťažko odstraniteľných nečistôť z vozidiel, záhradnej techniky, chodníkov, strojov a pod. Pomocou čistej vody a umývacích prostriedkov na tento účel určených. Možno ju využívať aj na čistenie zaneseného odpadového potrubia pomocou špeciálnej hadice. Teplota vstupnej vody môže byť až 50°C. Umývačka je osadená výkonným jednofázovým asynchrónnym motorom a axiálnym čerpadlom s mosadznou ventilovou hlavou. Pištoľ je vybavená rýchloupínacou koncovkou a držiakom so sadou trysiek. Výhodou týchto trysiek je presné formovanie lúča bez straty výkonu, veľmi ľahké čištenie v prípade upchatia, rýchla montáž a demontáž. Umývačka je krem iného vybavená aj navíjacím bubnom s tlakovou hadicou, držiakom pištole a závesom prívodného kábla.
  • Príkon 2200 W
  • Tlak až 165 barov
  • Prietok 6,3 l / min
  • Navíjací bubon
  • Dĺžka hadice 5 m
  • Jednoduchá manipulácia pomocou koliesok
  • Mohutné držadlo
Súčasťou trysky:
  • šampónovacia
  • lúč
  • rozprašovacia 25 °
Technické parametre:
prevádzkové napätie 230 V ~ 50 Hz