POWERMAT Stojan na vŕtačku PM-SDW-400 PM0552
Kód: 30175
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku
Detailné informácie
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Podrobný popis
POWERMAT Stojan na vŕtačku, uchytenie vŕtačiek s priemerom 38, 41, 43 mm, PM-SDW-400,
Technické parametre:
Materiál: hliník, oceľ, plast
Hliníková základňa: 220 x151 mm
Nastavenie hĺbky vŕtania: 60 mm
Výška podstavca: 400 mm
Montážny otvor pre vŕtačku: 38-41-43 mm
Otvory pre montáž na dosku: ÁNO
Drážky na upevnenie zveráka: ÁNO
Hmotnosť: 1,8 kg
Dodatočné parametre
Kategória: Stojany na vŕtačku
EAN: 5902565275518
Upínanie: 38 - 43 mm