Festool Diamantový kotúč DIA THERMO-D150
Kód: F769085
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku
Detailné informácie
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Podrobný popis
All inclusive záruka
Festool Diamantový kotúč DIA THERMO-D150 769085
pre RG 150, RGP 150
Úspora času s vynikajúcim výsledkom.
Náhradný kotúč DIA THERMO s priemerom 150 mm je vhodný najmä na materiály, ktoré sa ťažko zbrusujú a vplyvom tepla otavujú. Vďaka usporiadaniu diamantov sa materiál skôr zoškrabuje ako brúsi a kotúč sa tak nemôže zaniesť – vďaka tomu je možné docieliť veľmi rýchle odstránenie. Úspora času s vynikajúcim výsledkom.
  • Brúsi pri používaní termoelastických poťahov – bez zanášania kotúča, bez zlepovania
  • Dlhá životnosť vďaka mimoriadne kvalitným a teplotne odolným diamantom
  • Ľahké upevnenie na nástrojovú hlavu len niekoľkými pohybmi
Používateľské prednosti
Technické parametre
  • Priemer 150.00 mm
  • Výška segmentu 3 mm