Festool Diamantový kotúč DIA HARD-D150
Kód: F769069
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku
Detailné informácie
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Podrobný popis
All inclusive záruka
Festool Diamantový kotúč DIA HARD-D150 769069
pre RG 150, RGP 150
Vynikajúce výsledky pri opracovávaní tvrdých podkladov.
Náhradný kotúč DIA HARD s priemerom 150 mm a výškou segmentu diamantov 11 mm dosahuje tie najlepšie výsledky na tvrdom podklade. Náhradný kotúč sa ľahko upevňuje na nástrojovú hlavu RG 150. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a výške segmentu má náhradný kotúč veľmi dlhú životnosť.
  • Rýchle frézovanie veľmi tvrdých podkladov vďaka výške segmentu diamantov 11 mm
  • Prvotriedne materiály a výška segmentu sa postarajú o veľmi dlhú životnosť
  • Ľahké upevnenie na nástrojovú hlavu len niekoľkými pohybmi
Používateľské prednosti
Na tvrdý starý betón, epoxidové živice na tvrdom podklade, vrstvy a farby na betón
Technické parametre
  • Priemer 150.00 mm
  • Aktívny povrch 3660 mm²
  • Výška segmentu 11 mm