Festool Diamantový kotúč DIA ABRASIVE-D80
Kód: F769055
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku
Detailné informácie
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Podrobný popis
All inclusive záruka
Festool Diamantový kotúč DIA ABRASIVE-D80 769055
pre RG 80, RGP 80
Vynikajúce výsledky pri práci s abrazívnymi materiálmi.
Náhradný kotúč DIA ABRASIVE s priemerom 80 mm a výškou segmentu diamantov 11 mm dosahuje vynikajúce výsledky na abrazívnych materiáloch s vysokým obsahom piesku. Náhradný kotúč sa ľahko upevňuje na nástrojovú hlavu RG 80. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a výške segmentu má náhradný kotúč veľmi dlhú životnosť.
  • Rýchle frézovanie abrazívnych materiálov vďaka výške segmentu diamantov 11 mm
  • Prvotriedne materiály a výška segmentu sa postarajú o veľmi dlhú životnosť
  • Ľahké upevnenie na nástrojovú hlavu len niekoľkými pohybmi
Používateľské prednosti
Technické parametre
  • Priemer 80.00 mm
  • Aktívny povrch 1385 mm²
  • Výška segmentu 6 mm