BLUM ZRG.1104Q réling priečny Orga-line šedý
Kód: 18069
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na objednávku
Detailné informácie
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Podrobný popis
Blum ZRG.1104Q / ORGA-LINE Priečny reling, pre TANDEMBOX Antaro, až/do KB=1200 mm, na skrátenie, RAL 9006 sivá (svetlý hliník)
Farba/povrch: RAL 9006 sivá (svetlý hliník)
Dĺžka: 1104 mm
Šírka korpusu: 1200 mm
Dodatočné parametre
Kategória: TANDEMBOX antaro
Dĺžka: 1 104 mm