Milí zákazníci, Vitajte na našom novom eshope. Na stránke ešte stále pracujeme. Za Vaše podnety a nápady budeme vďační. Váš tím ReMaB

BLANCO ZIA 6S XL Compact granitový drez 780 x 500 mm

Kód: 26409 ANTRACIT
€270

Zvoľte variant

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Variant: antracit
Na objednávku | 26409 ANTRACIT
€270

Podrobný popis

BLANCO ZIA 6S XL Compact granitový drez 780 x 500 mm

Spoločnosť 

Blanco

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete.

">Blanco predstavuje výnimočný drez 
Blanco

Nemecká firma BLANCO sa už od roku 1925 špecializuje na výrobu a spracovávanie materiálov a zariadení pre gastronómiu. Je jednou z najvyhľadávanejších a najväčších značiek kuchynských drezov na svete.

">Blanco Zia XL 6 S Compact. Jeho hlavnou výhodou je spojenie atraktivného a moderného dizajnu, priestrannej vaničky a odkvapovacieho priestoru. 

Drez disponuje celkovými rozmermi 780 x 500 mm. Jeho 

vanička

Vanička drezu je hlavnou časťou kuchynského drezu, ktorá slúži na umývanie špinavého riadu a prípravu jedál. Dostupné sú v rôznych veľkostiach a hĺbkach.

">vanička o rozmeroch 490 x 450 mm a hĺbke 190 mm Vám zaručí extrémny priestor pre Vaše riady. Bez problémov tak v dreze umyjete aj veľké hrnce. Často problémový plech na pečenie už pre Vás nebude predstavovať problém. Vďaka komfortným rozmerom vaničky ho v dreze pohodlne očistíte. 

Montáž drezu je možná na pracovnú dosku 

Minimálna šírka

Minimálna šírka skrinky predstavuje kritický faktor, ktorý je nutný zohľadniť pri umiestňovaní drezu do kuchynskej linky. Ak je šírka skrinky nedostatočná, drez sa do nej nezmestí a nemožno ho nainštalovať.

">s minimálnou šírkou skrinky 60 cm. Nakoľko je drez 
obojstranný

Obojstranné drezy alebo univerzálne majú univerzálny dizajn a dajú sa otočiť na pravú aj ľavú stranu, presne podľa potrieb zákanzíka.

">obojstranný, je len na Vás či si pri montáži zvolíte orientáciu vaničky na pravej alebo na ľavej strane.

Vďaka materiálu 

Granit

Granit je prírodný kameň, ktorý sa často používa pri výrobe drezov. Je známy svojou tvrdosťou, odolnosťou voči poškriabaniu a nárazom a tiež krásnym vzhľadom. Granitové drezy sú veľmi obľúbené kvôli svojej odolnosti voči poškriabaniu, vysokým teplotám a pestrej farebnej škále. Vyrábajú sa zo zmesi drveného kameňa, akrylového spojiva a farbiva, čo zaručuje ich farebnú stálosť a priaznivú cenu.

">granit, z ktorého je drez vyrobený, je údržba drezu naozaj veľmi jednoduchou záležitosťou. Nakoľko materiál drezu odpudzuje vodu a taktiež zabraňuje prilnavosti nečistôt, očistíte ho aj pomocou bežných čistiacich prostriedkov. Je odolný a farebne svetlostály. 

Obsah balenia

 • sifón

  Drezový sifón je dôležitou súčasťou každého drezu, ktorý zabezpečuje bezproblémový odtok znečistenej vody. Skladá sa z odtokovej armatúry, prepadu a zápachového uzáveru a všetky naše drezové sifóny majú aj odbočku pre umývačku riadu.

">sifón komplet = 
odtoková armatúra

Odtoková armatúra je časťou sifónu umiestneného pod drezom, ktorý zabezpečuje odvod znečistenej vody do odpadu. Armatúra obsahuje prepad, ktorý funguje ako bezpečnostný ventil a zabráni pretečeniu vody z drezu.

">odtoková armatúra + 
zápachový uzáver

Zápachový uzáver je súčasť drezového sifónu. Jeho úlohou je zabrnáňovať prenikaniu zápachu z potrubia.

">zápachový uzáver s odbočkou pre umývačku riadu
 • 3 1/2 výpusť

  3 ½ ventil – ide o 92mm výpusť so sitkom. Výpusť sa uzatvára zatlačením sitka alebo pomocou excentrického ovládania výpuste.

 • ">3 1/2 výpusť so sitkom
 • predvŕtané otvory

  Jedná sa o oslabené miesto na spodnej strane granitového drezu, ktoré je určené na jednoduché vytvorenie otvoru pre kuchynskú batériu alebo ďalšie príslušenstvo. Tento otvor má štandardný rozmer Ø35mm a môže byť použitý pre skoro všetky typy a značky batérií a príslušenstva.

 • ">predvŕtané otvory na vyklepnutie

  Dodatočné parametre

  Kategória: Granitové drezy
  Hĺbka vaničky: 190 mm
  Materiál: Granit
  Min. šírka skrinky: 60 cm
  Montáž: na pracovnú dosku
  Rozmery drezu: 780 x 500 mm
  Rozmery vaničky: 490 x 450 mm

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole: