Milí zákazníci, Vitajte na našom novom eshope. Na stránke ešte stále pracujeme. Za Vaše podnety a nápady budeme vďační. Váš tím ReMaB

Alveus Niagara 60 granitový drez rohový 900 x 500 mm

Kód: 20135 BEZOVA
od €207

Zvoľte variant

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Variant: Biely
Na objednávku | 20135 BIELA
€207
Variant: Chocolate
Na objednávku | 20135 CHOC
€233
Variant: Pebble
Na objednávku | 20135 PEBBLE
€233
Variant: Steel
Na objednávku | 20135 STEEL
€233
Variant: Twilight
Na objednávku | 20135 TWI
€233
Variant: BEZOVY
Na objednávku | 20135 BEZOVA
€207
Variant: CIERNY
Na objednávku | 20135 CARBON
€207

Podrobný popis

Alveus Niagara 60

Granitalový drez NIAGARA 60 je kvalitný drez vyrábaný známou značkou ALVEUS. Ide o drez určený výlučne na aplikáciu na pracovnú dosku s veľkosťou skrinky 600 mm. V prípade namontovania drezu ako rohový drez je nutná šírka skrinky 9OO mm. Materiál drezu ho predurčuje na vysoko kvalitný a odolný drez s atraktívnym vzhľadom a jednoduchou údržbou.

Tento špeciálne tvarovaný drez Vám ponúka okrem iného aj odkvapávací priestor na oboch stranách drezu a menšou, prídavnou vaničkou, ktorá sa stáva skvelým pomocníkom pri umývaní a príprave pokrmov. Je dodávaný spolu so sifónom s excentrickým otváraním a odbočkou na umývačku riadu.

NIAGARA 60 je vďaka svojím rozmerom 900 x 500 mm vhodným aj do domácnosti s potrebou rohového drezu. Hlavná vanička drezu disponuje rozmermi 344 x 430 x 160 mm a prídavná 105 x 300 x 70 mm. Široká škála farebných prevedení Vám zaručuje, že si určite nájdete to svoje pravé!

Zvýšená pevnosť materiálu a jeho správna údržba je zárukou veľmi dlhej životnosti drezu. Vďaka odolnému a farebne stálemu materiálu GRANITAL Vám teda zaručujeme najlepšiu kvalitu za najnižšiu cenu.

Technické parametre:

Materiál: granit
Rozmery drezu: 900 x 500 mm
Rozmery vaničky: 350 x 420 mm
Rozmery výrezu: podľa šablóny
Minimálna šírka skrinky: 90 cm
Hĺbka vaničky: 160/70 mm
Excentrické ovládanie: áno
Montáž drezu: na pracovnú dosku
Tvar drezu: rohový drez
Orientácia drezu: špecifický drez
Hmotnosť: 17,30 kg

Obsah balenia:

otočný excentrický sitkový 3 1/2 ventil s prepadom
tesnenie
úchytky
sifón s odbočkou na umývačku riadu
2 vyvŕtané otvory 

Značka Alveus

Firma ALVEUS patrí k úspešným európskym dodávateľom kuchynských drezov a príslušenstva s viac ako 55-ročnou tradíciou. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, príslušenstva, či akciových setov drezov a batérií značky ALVEUS.
Kuchynské drezy ALVEUS sa vyrábajú v dvoch materiáloch – nerez a granital. Granitové drezy sú dostupné v niekoľkých farebných odtieňoch s možnosťou výberu kuchynskej batérie v rovnakej farbe. Produkty značky ALVEUS tak perfektne doladia každú modernú kuchyňu.

Granital

Drezy z kompozitného materiálu GRANITAL obsahujú 80% žulových častíc, ktoré sú spojené vysokokvalitnými polymérovými živicami, aby dosiahli vysokú pevnosť a krátkodobú odolnosť voči teplotám až do 280°C. Povrch drezov z materiálu GRANITAL má štruktúru kameňa, je príjemný na dotyk, je odolný proti nárazu, poškriabaniu a škrvrnám spôsobeným potravinami. Zvýšená pevnosť materiálu a jeho údržba v súlade s pokymni o používaní je zárukou veľmi dlhej životnosti týchto drezov. Farebná škála drezov z materiálu GRANITAL je svetlostála a tento materiál nie je citlivý ani na UV žiarenie.

Čistenie a údržba

Väčšina škvŕn a špiny môže byť odstránená pomocou jemných neobrusujúcich tekutých čistiacich prostriedkov alebo prípravkov na báze čpavku. Trvanlivejšie škvrny môžu byť odstránené bieliacimi prostriedkami (zriedenými na 50 % vodou), zatiaľ čo usadeniny vodného kameňa 9 % kyselinou octovou. Nepoužívať kyselinu sódnu ! Kompozitné materiály nevystavujte pôsobeniu agresívnych chemických prípravkov (odstraňovač laku, čistič rúry koncentrované kyseliny, luhy a podobne) môžu zničiť povrch drezu. Pokiaľ by došlo ku kontaktu, rýchlo opláchnite povrch vodou. Krájajte na krájacej doske a nie priamo na dreze, pretože by ste ho mohli nechtiac poškodiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Granitové drezy
Excentrické ovládanie: Áno
Hĺbka vaničky: 160/70 mm
Hmotnosť: 17,30 kg
Materiál: Granit
Min. šírka skrinky: 90 cm
Rozmery drezu: 900 x 500 mm
Rozmery vaničky: 350 x 420 mm
Šírka drezu: 901 - 1 000 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: