Milí zákazníci, Vitajte na našom novom eshope. Na stránke ešte stále pracujeme. Za Vaše podnety a nápady budeme vďační. Váš tím ReMaB

Alveus QUADRIX 50 granitový drez 560 x 460 mm

Kód: 20268 CHOCOLATE
€274

Zvoľte variant

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť osobného odberu
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Vďaka dlhoročným skúsenostiam
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Po celom slovensku
Široký sortiment
Široký sortiment
To čo inde nenájdete
Variant: Chocolate
Na objednávku | 20268 CHOCOLATE
€274
Variant: Pebble
Na objednávku | 20268 PEBBLE
€274
Variant: Steel
Na objednávku | 20268 STEEL
€274
Variant: Twilight
Na objednávku | 20268 TWILIGHT
€274
Variant: White
Na objednávku | 20268 WHITE
€274

Podrobný popis

ALVEUS QUADRIX 50

Atraktívny granitalový drez QUADRIX 50 je kvalitný drez vyrábaný známou značkou ALVEUS. Drez je vyrobený z nadčasového hygienického materiálu Granital Plus, ktorý je jednoduchý na údržbu. Kďže nezachytáva nečistoty, predurčuje drez pre perfektný, uhladený, metalický vzhľad a neprekonateľnú kvalitu. Drez je určený na aplikáciu na pracovnú dosku s veľkosťou skrinky 600 mm, ale taktiež aj pod pracovnú dosku s veľkosťou skrinky 800 mm.

Tento jednodrez je vhodnou alternatívou pre kuchyne s umývačkou riadu. Je dodávaný spolu so sifónom s excentrickým otváranim pre ešte väčší komfort a odbočkou na umývačku riadu.

QUADRIX 50 je vďaka svojím rozmerom 560 x 460 mm vhodným do každej domácnosti. Vanička drezu disponuje rozmermi 500 x 400 x 200 mm. Je dostupný vo viacerých príjemných farebných prevedeniach.

Zvýšená pevnosť materiálu a jeho správna údržba je zárukou veľmi dlhej životnosti drezu. Vďaka extra odolnému a farebne stálemu materiálu GRANITAL PLUS Vám teda zaručujeme najlepšiu kvalitu za najnižšiu cenu.

Technické parametre:

Materiál: granit
Rozmery drezu: 560 x 460 mm
Rozmery vaničky: 500 x 400 mm
Rozmery výrezu: 542 x 442 mm
Minimálna šírka skrinky: 60 cm
Hĺbka vaničky: 200 mm
Excentrické ovládanie: áno
Montáž drezu: na pracovnú dosku, pod pracovnú dosku
Tvar drezu: jednodrez
Orientácia drezu: špecifický drez
Hmotnosť: 16 kg

Obsah balenia:

otočný sitkový excentrický 3 1/2 ventil s prepadom
úchytky
sifón s odbočkou na umývačku riadu

Granital
Drezy z kompozitného materiálu GRANITAL obsahujú 80% žulových častíc, ktoré sú spojené vysokokvalitnými polymérovými živicami, aby dosiahli vysokú pevnosť a krátkodobú odolnosť voči teplotám až do 280°C. Povrch drezov z materiálu GRANITAL má štruktúru kameňa, je príjemný na dotyk, je odolný proti nárazu, poškriabaniu a škrvrnám spôsobeným potravinami. Zvýšená pevnosť materiálu a jeho údržba v súlade s pokymni o používaní je zárukou veľmi dlhej životnosti týchto drezov. Farebná škála drezov z materiálu GRANITAL je svetlostála a tento materiál nie je citlivý ani na UV žiarenie.

Čistenie a údržba
Väčšina škvŕn a špiny môže byť odstránená pomocou jemných neobrusujúcich tekutých čistiacich prostriedkov alebo prípravkov na báze čpavku. Trvanlivejšie škvrny môžu byť odstránené bieliacimi prostriedkami (zriedenými na 50 % vodou), zatiaľ čo usadeniny vodného kameňa 9 % kyselinou octovou. Nepoužívať kyselinu sódnu ! Kompozitné materiály nevystavujte pôsobeniu agresívnych chemických prípravkov (odstraňovač laku, čistič rúry koncentrované kyseliny, luhy a podobne) môžu zničiť povrch drezu. Pokiaľ by došlo ku kontaktu, rýchlo opláchnite povrch vodou. Krájajte na krájacej doske a nie priamo na dreze, pretože by ste ho mohli nechtiac poškodiť.

Značka Alveus
Firma ALVEUS patrí k úspešným európskym dodávateľom kuchynských drezov a príslušenstva s viac ako 55-ročnou tradíciou. Na našej stránke ponúkame široký výber drezov, príslušenstva, či akciových setov drezov a batérií značky ALVEUS.
Kuchynské drezy ALVEUS sa vyrábajú v dvoch materiáloch – nerez a granital. Granitové drezy sú dostupné v niekoľkých farebných odtieňoch s možnosťou výberu kuchynskej batérie v rovnakej farbe. Produkty značky ALVEUS tak perfektne doladia každú modernú kuchyňu.

Dodatočné parametre

Kategória: Granitové drezy
Excentrické ovládanie: Áno
Hĺbka vaničky: 200 mm
Hmotnosť: 16 kg
Materiál: Granit
Min. šírka skrinky: 60 cm
Montáž: na dosku, pod dosku
Rozmery drezu: 560 x 460 mm
Rozmery vaničky: 500 x 400 mm
Rozmery výrezu: 542 x 442 mm
Šírka drezu: 501 - 600 mm
Tvar drezu: jednodrez

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: