TIP-ON Pre funkčný komfort otvárania

tip_on_flap.pngSpoľahlivé otváranie bez úchytky
Nie je dôležité, či ide o výklopy, zásuvky alebo výsuvy: s mechanickou podporou otvorenia TIP-ON sa dá realizovať nábytok bez úchytiek pre všetky obytné priestory. TIP-ON sa nedá kombinovať s tlmením BLUMOTION. Nábytok sa zatvára ľahkým zatlačením na čelo.

Mechanizmus TIP-ON zostane nepoškodený aj keď dvere, výklopy alebo výsuvy niekedy vytiahnete rukou.

TIP-ON pre dvierka - Bezúchytkové dvierka s TIP-ON sa otvárajú bez námahy - stačí ľahké ťuknutie. Pritom sa dvierka otvoria o uhol, pohodlný pre používateľa nábytku. Vnútro skrine je pohodlne viditeľné, sloboda pohybu používateľa nábytku však nie je obmedzená. Dvierka sa zatvárajú jednoducho ľahkým zatlačením.

tipon_doors.jpg

TIP-ON pre AVENTOS HK a AVENTOS HK-S - Otváranie bezúchytkových výklopov je teraz úplne jednoduché a bezproblémové s TIP-ON pre AVENTOS HK a HK-S: krátke ťuknutie na nábytok – a už sa výklop otvorí tak, že ho môžete rukou pohodlne pohnúť nahor. Na zatvorenie stačí zľahka pritlačiť na výklop.

tipon_aventos_hks.jpg

TIP-ON pre TANDEMBOX, MOVENTO a TANDEM - Bezúchytkové zásuvkové skrinky a výsuvy sa dajú ľahko a spoľahlivo otvoriť mechanickou podporou otvárania TIP-ON pre TANDEMBOX resp. MOVENTO a TANDEM: stačí ľahké ťuknutie na čelo na ktorékoľvek miesto. Vďaka voliteľnej synchronizácii je funkčnosť TIP-ON zaručená aj pri širokých výsuvoch. Na zatvorenie stačí zľahka pritlačiť.

tipon_pullout.jpg

 

Infolinka

043/ 5322 430
0948 065 013
info@remab.sk

Čítaj viac

Predajňa Tvrdošín

ReMaB, s. r. o.
Trojičné námestie 194
02744 Tvrdošín

tel: 043/5322 430
mob: 0948 065 013
e-mail: info@remab.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pia: 8:00 - 16:15
Sobota: 8:00 - 12:00

Z dôvodu veľkého počtu objednávok, môže trvať vybavenie objednávky o niečo dlhšie. Za pochopenie ďakujeme.

quatro_200x200_2.jpg

 

Čítaj viac
vibr_brusk_baner.jpg

oznam.jpg


shopp.jpg