SERVO-DRIVE Elektrická podpora pohybu

 servo_drive_drawer.png

Ideálne pre bezúchytkový nábytok. Pohodlnépre nábytok s úchytkami.
Servo-Drive je elektrická podpora pohybu firmy Blum. Otváranie je tak úžasne jednoduché: Stačí ľahké ťuknutie a výklopy alebo výsuvy sa otvárajú doslova sami od seba. BLUMOTION sa postará o mäkké a tiché dovieranie.

So SERVO-DRIVE máte systém pre celú kuchyňu. Pre horné i spodné skrinky. Užívateľ kuchyne môže kedykoľvek zasiahnuť do prebiehajúceho pohybu a má tak stále plnú kontrolu. Aj pri výpadku napájania zostanú všetky kovania plne funkčné.

SERVO-DRIVE na AVENTOS

servo_drive_aventos.png

Otváranie a zatváranie výklopov je naozaj hračka.
Ľahké ťuknutie na čelo a výklopy sa už otvárajú pomocou SERVO-DRIVE pre AVENTOS. Aj tie najväčšie a najťažšie čelá sa pohybujú nahor doslova ako by žiadna sila príťažlivosti ani neexistovala. Výklop sa vyklopí von zo zóny pohybu a používateľ kuchyne tak získava veľmi dobrý prístup do vnútra skrinky.

Pohodlné a jednoduché zatváranie: o to sa postará výborne prístupný vypínač na boku korpusu. S BLUMOTION je dovieranie jemné a tiché.

Program
Pohonná servo jednotka pre AVENTOS HF, HS a HL
Pohonná servo jednotka s adaptačnou platničkou pre AVENTOS HK

Montáž:

SERVO-DRIVE pre LEGRABOX, TANDEMBOX, MOVENTO a TANDEM
servo_drive_tandembox.png

Impozantná rôznorodosť v kuchyni
Okrem jednoduchého otvárania a zatvárania, plynulého a tichého dovierania ponúka SERVO-DRIVE aj v spodných skrinkách množstvo nových možností tvorby. Nezáleží, či ide o čelá bez úchytiek alebo čelá s dekoračnými prvkami, ťažké či ľahké, široké či úzke výsuvy – jemná podpora otvárania zostáva vždy rovnaká. To ponúka väčšiu slobodu pri tvorbe aj pri pohybe v kuchyni.

SERVO-DRIVE možno kombinovať s LEGRABOX a TANDEMBOX, systémami kovových zásuviek i so systémami vedení pre drevené zásuvky TANDEM a MOVENTO.

Program
Pohonná servo jednotka SERVO-DRIVE pre všetky aplikácie
Použiteľnosť pre všetky menovité dĺžky

 blum_servodrive.gif

Samostatné aplikácie SERVO DRIVE

 Komfort obsluhy SERVO-DRIVE realizovateľný aj individuálne
Či už ide o chladničku, výsuv na odpadky alebo o jednoduchý výklop v hornej skrinke – s elektrickou podporou pohybu SERVO-DRIVE je otváranie úžasne jednoduché.

SERVO-DRIVE flex - V kuchyniach s puristickým, bezúchytkovým dizajnom sa teraz za nábytkovým čelom štýlovo skryjú aj integrované chladničky, mrazničky a umývačky riadu
servodrive_flex1.jpg

SERVO-DRIVE uno pre výsuv na odpadky - Jednoduché ťuknutie do čela bez úchytky alebo jemné potiahnutie za úchytku. Zásuvky a čelné výsuvy sa automaticky otvárajú s elektrickou podporou.

servodrive_uno_waste.jpg

Infolinka

043/ 5322 430
0948 065 013
info@remab.sk

Čítaj viac

Predajňa Tvrdošín

ReMaB, s. r. o.
Trojičné námestie 194
02744 Tvrdošín

tel: 043/5322 430
mob: 0948 065 013
e-mail: info@remab.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pia: 8:00 - 16:15
Sobota: 8:00 - 12:00

Z dôvodu veľkého počtu objednávok, môže trvať vybavenie objednávky o niečo dlhšie. Za pochopenie ďakujeme.

quatro_200x200_2.jpg

 

Čítaj viac
vibr_brusk_baner.jpg

oznam.jpg


shopp.jpg