LEGRABOX

LEGRABOX – Elegancia v pohybe

Vzhľad LEGRABOX určuje priamočiary, elegantný dizajn v kombinácii s vysoko kvalitnými materiálmi. Boky sú znútra i zvonka hladké a s 12,8 mm pôsobivo tenké. Všetky komponenty sú dokonale navzájom zladené a tvoria harmonické prechody.

LEGRABOX sa prezentuje v úplne novej farebnej koncepcii. Neoddeliteľnou súčasťou dizajnu bokov je aj možnosť brandingu zákazníka. Či už ide o zásuvku alebo vnútornú zásuvku, čelný či vnútorný výsuv - LEGRABOX umožňuje širokú škálu aplikácií a v každom obytnom priestore zanechá výborný dojem.

Program

Materiál a farby: Antikor s povrchom odolným proti odtlačkom prstov alebo oceľ s matným povrchom vo farbe terra-čierna, sivá orion alebo hodvábna biela
Výšky: N, M, K, C a F
Menovité dĺžky: 270 – 650 mm
Vhodný systém vnútorného členenia AMBIA-LINE

legrabox_drawerside.jpg

Konštrukčné varianty

Okrem LEGRABOX pure s matnými, kovovými povrchmi a priamočiarym dizajnom bokov ponúkame ďalší variant: LEGRABOX free s veľkoplošnými dizajnovými prvkami. Takmer dokonale ladia s dizajnom bokov a získavajú tak otvorený, vzdušný vzhľad.

LEGRABOX free ponúka slobodu individuálnej úpravy použitím rôznych materiálov ako sklo, drevo alebo kameň. Táto možnosť je k dispozícii iba pre čelný výsuv s výškou C.

legrabox_inner_drawer.jpglegrabox_inner_drawer1.jpg

 

 

Montáž a nastavenie

LEGRABOX má bezpečnosť už integrovanú: čelo sa jednoducho zavesí v začiatočnej pozícii a pohodlne sa nasadí. Montáž je možná dokonca aj s už zaveseným výsuvom.

Rovnako jednoduchá je aj demontáž, pretože vďaka zastavovacej pozícii dokáže jedna osoba demontovať bez námahy aj veľmi široké čelá.

LEGRABOX umožňuje nastaviť v troch smeroch: na výšku, do strán a sklon čela. V zásuvkách i čelnom výsuve – pre precízny obrazec medzier.

Prednosti v skratke:

Priamočiary, jednoduchý dizajn s jasnou rečou línií
Elegantné riešenie bokov s hrúbkou len 12,8 mm
Bezškárové prechody medzi jednotlivými dielmi

Infolinka

043/ 5322 430
0948 065 013
info@remab.sk

Čítaj viac

Predajňa Tvrdošín

ReMaB, s. r. o.
Trojičné námestie 194
02744 Tvrdošín

tel: 043/5322 430
mob: 0948 065 013
e-mail: info@remab.sk

Otváracie hodiny:

Po-Pia: 8:00 - 16:15
Sobota: 8:00 - 12:00

Z dôvodu veľkého počtu objednávok, môže trvať vybavenie objednávky o niečo dlhšie. Za pochopenie ďakujeme.

quatro_200x200_2.jpg

 

Čítaj viac
vibr_brusk_baner.jpg

oznam.jpg


shopp.jpg